Smutný objev u Medonos

vydáno 14. 7. 2008, text RB, foto RZ

Pohřešovaný motorkář Michal Minka je pravděpodobně mrtvý. 13.7. v odpoledních hodinách bylo na trase Mělník - Dubá u obce Medonosy nalezeno tělo mrtvého muže.



Poblíž místa, kde bylo tělo muže objeveno, byla nalezen také motocykl Suzuki B-King. Všechny indicie naznačují, že by mohlo jít o pohřešovaného motorkáře Michala Minku. Jelikož mrtvý muž u sebe neměl žádné doklady, policie prověřuje pomoci vzorku DNA, zda jde skutečně o Michala Minku.

Zatím se neví jistě, zda jde o tohoto pohřešovaného muže,“ sdělila středočeská policejní mluvčí Soňa Budská. Policie však tuto možnost připustila a důsledně ji prověřuje.

Podle neoficiálních informací motorkář pravděpodobně ve vysoké rychlosti nezvládl řízení a narazil do stromu, kde motorka skončila až v hlubokém korytu potoka. Bujná vegetace v okolí místa nehody zamaskovala jezdce i jeho stroj. Tělo i motocykl nalezli v neděli motorkáři, kteří místo již po několikáté prohledávali. V předchozích dnech se na pátrání podílel i policejní vrtulník s termovizí, avšak neúspěšně.



Další iČMN články

  • 50 let řadových čtyřválců Honda
  • 15 ročník výstavy přestaveb Bohemian Custom Bike
  • MOTO VÝSTAVA LIBEREC 2019

Články na MotoLife

  • Motorbike 1-2/2025
  • RACING PARTY 2024
  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2025
  • Motorbike 12/2024
  • Motorbike 11/2024

Aktuálně na MotoLife

RACING PARTY 2024 19. 12. 2024
Motorbike 12/2024 4. 12. 2024
Motorbike 11/2024 8. 11. 2024

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
25. ledna
Silniční závody motocyklů v Československu v roce 1982 - Kompletní výsledky a popis sezóny 🏍
MotoLife
14. prosince
Oficiální předprodej vstupenek na jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí příštího roku, Grand Prix České republiky, začne v pondělí 16. prosince v 10 hodin. Mistrovství světa silničních motocyklů se na brněnský Masarykův okruh vrátí po pěti letech v termínu 18. až 20. července 2025.
Všechny příspěvky ...