Bautista pokračuje v adaptaci na MotoGP

vydáno 7. 2. 2010, text Jiří Nykodým, foto Suzuki

Alvaro Bautista si stále zvyká na motocykl MotoGP, v Sepangu se mu podařilo opět zlepšit, zatímco Capirossi pokračoval ve vývoji.

U týmu Rizla Suzuki se okamžitě po skončení testů Sepangu připravil Loris Capirossi na cestu do Japonska, kde chce tým společně s továrnou zužitkovat nasbíraná data a použít je k dalšímu vývoji motocyklu Suzuki GSV-R. S dosavadními výsledky jsou u týmu spokojeni, Loris byl čtvrtý a Alvaro pokračoval v adaptaci na motocykl MotoGP.
 
Loris Capirossi: „S dosaženými časy a rychlostí během testů jsem spokojený, ale továrna chystá ještě další zlepšení, takže bychom měli být příště ještě rychlejší. Měli jsme zde možnost otestovat dva různé podvozky a už víme, jakým směrem se ubírat. Před dalším testem ještě letím do továrny v Japonsku, takže budu moci poskytnout inženýrům detailní informace. Už se těším na další test!“
 
Alvaro Bautista: „Byl to pro mě velmi dobrý test, během kterého jsem se toho hodně naučil. Jezdil jsem zde po dlouhé přestávce znovu na motorce, takže mi to chvíli trvalo. Podařilo se mi trošku porychlit, ale je škoda, že jsme docela dost času ztratili kvůli dešti. Každopádně se nám s týmem podařilo motocykl více přizpůsobit mému jezdeckému stylu. Nyní už se těším na další test, kde chci opět zrychlit.“


Další iČMN články

  • Obdivuhodný výkon Jakuba Kornfeila ve Velké ceně Nizozemí
  • Filip Salač: "Dnes to byl nejlepší den z celé sezóny"
  • Velká cena Velké Británie prostě uplavala

Články na MotoLife

  • Motorbike 1-2/2025
  • RACING PARTY 2024
  • Motorbike Katalog motocyklů, skútrů a čtyřkolek 2025
  • Motorbike 12/2024
  • Motorbike 11/2024

Aktuálně na MotoLife

RACING PARTY 2024 19. 12. 2024
Motorbike 12/2024 4. 12. 2024
Motorbike 11/2024 8. 11. 2024

Příspěvky motorkářů

Moto.cz
25. ledna
Silniční závody motocyklů v Československu v roce 1982 - Kompletní výsledky a popis sezóny 🏍
MotoLife
14. prosince
Oficiální předprodej vstupenek na jednu z nejvýznamnějších sportovních událostí příštího roku, Grand Prix České republiky, začne v pondělí 16. prosince v 10 hodin. Mistrovství světa silničních motocyklů se na brněnský Masarykův okruh vrátí po pěti letech v termínu 18. až 20. července 2025.
Všechny příspěvky ...